Konopný seznam

Konopný seznam
Konopný seznam - rozcestník do světa konopí, odkazy na stránky věnované konopí

Zajímavé informace z celého internetu. Prověřené kvalitní produkty a služby.

čtvrtek 16. února 2012

E-cigareta: alternativní kouření

Elektronická cigareta je na první pohled velice podobná normální cigaretě s tím rozdílem, že e-cigareta neobsahuje tabák a nedochází v ní k hoření. Elektronická cigareta není na trhu dlouho, byla vyvinuta a patentovaná v Číně v roce 2006. Na první pohled vypadá téměř jako normální cigareta, ovšem kouření pomocí této cigarety je zdravější, protože e-cigareta obsahuje náplň e-liquid, ze které nahříváním vzniká pára, kterou kuřák vdechuje a do těla dostává nikotin.

Jaké má e-cigareta výhody:

Elektronická cigareta má řadu výhod oproti klasické tabákové cigaretě. Neničí tak vaše zdraví, protože e-cigareta neobsahuje tabák, a tak se vám do těla nedostává dehet a tisíce dalších škodlivých látek, které při spalování tabáku vznikají.

Elektronická cigareta nehoří, ale dochází v ní k odpařování, což znamená, že e-cigaretu můžete kouřit i v uzavřeném prostoru a ostatním lidem to nebude vadit, protože níní cítit.

Další výhodou je, že při využívání elektronické cigarety ušetříte peníze, protože náplň do e-cigarety je levnější než balíček cigaret. Jedna náplň vám vydrží přibližně na den, pokud počítáme, že kuřák kouří jednu krabičku za den. Měsíčně tak ušetříte spoustu peněz.

E-cigareta vám může také pomoct, pokud se snažíte odnaučit kouřit. Náplně do těchto cigaret se vyrábějí s ​​různým obsahem nikotinu, a tak můžete postupně snižovat množství přísunu nikotinu.

Díky e-cigaretě může být kouření levnější, zdravější a jednodušší.

4 komentáře:

 1. VaporFi is the highest quality electronic cigarettes supplier out there.

  OdpovědětSmazat
 2. Whether your priority is taste or variety, VaporFi got you covered.

  With vape juices which are extracted from food-grade ingredients, their vaping flavors are very smooth and consistent.

  OdpovědětSmazat
 3. I believe eleaf icare 2 atomizer is one powerful e cigs, that produces more vapor than you'll ever need. On the other hand, it is quite a simple product as well, really easy to use. To sum it up, buy eleaf icare 2 kit works great and lasts for a long time. Definitely our #1 pick in vapesourcing and we vape it all the time.

  OdpovědětSmazat
 4. VOOPOO was established in 2014. After the acquisition of the U.S. brand WOODYVAPES in 2017, VOOPOO company officially entered the e-cigarette industry, and has developed rapidly with innovative products and good sales performance all over the world. VOOPOO, as a high-quality e-cigarette manufacture, leads the industry standards of both technology and technique. Moreover, with its innovation, the company successfully sets the world’s fastest ignition speed and creates the power compensation mode, making e-cigarettes more scientific, more secure and more intelligent. INNOVATION defines VOOPOO. VOOPOO always keep motivated to build a safer, more scientific and more intelligent future of vaping through technology.

  OdpovědětSmazat

Odkazy

CZIN.euBaget.cz - Katalog stránek
Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů
ONCZ.NET
Vložte zdarma reklamní článek s odkazy free web stats

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.