Konopný seznam

Konopný seznam
Konopný seznam - rozcestník do světa konopí, odkazy na stránky věnované konopí

Zajímavé informace z celého internetu. Prověřené kvalitní produkty a služby.

pondělí 14. listopadu 2011

Půjčka bez doložení příjmu

Takzvaná smspůjčka je rychlá a jednoduchá, ale také drahá záležitost. Umožňuje lidem ve finanční tísni získat krátkodobě menší finanční obnos, ovšem za cenu RPSN v řádu desetitisíců procent. Nevěříte? Čtěte dále!

"Chybí Vám 1000 Kč před výplatou? Půjčíme Vám i bez doložení příjmu či osobního setkání. Stačí zaslat sms zprávu a peníze Vám přijdou obratem na účet." Takto lákají poskytovatelé smspůjček nových klientů. Nutno uznat, že smspůjčka je skutečně nejsnáze dostupná a nejrychleji vyřízená. Na druhé straně však třeba říci, že patří k jedněm z nejdražších půjček vůbec.

Zřízení smspůjčky, také nazývané finské půjčky je skutečně jednoduché. Stačí odeslat online formulář, který je vždy uveden na webové stránce poskytovatele nebo odeslat sms s žádostí. Vše se uskuteční bez potřeby osobního setkání, zdlouhavého ověřování výše příjmu nebo dokonce i bez nahlížení do registru dlužníků. Některým poskytovatelem dokonce nevadí, ani že máte na krku exekuci nebo že jste v procesu oddlužení.

Celý proces odeslání žádosti vám nezabere ani 2 minuty, peníze tak můžete mít opravdu velmi rychle k dispozici na vašem účtu. Za všechno se však platí a u sms půjček to platí dvojnásob.

Napoprvé vám nikdo nepůjčí více než 1800,- Kč. SMS půjčky jsou krátkodobého charakteru, většinou na 14 dní. Za tyto 2 týdny "finanční výpomoci" si věřitel účtuje 25% z půjčené částky. Na první pohled se zdá, že ani nezaplatíte mnoho, například při půjčce 600,- Kč s dobou splatnosti 15 dnů u společnosti Ferratum budete muset vrátit 750,- Kč. Když si však přepočítat roční procentní sazbu nákladů, vyjde vám slušné číslo - 22710,96%.

Finská půjčka tedy patří k těm nejméně příznivým. Pokud si chcete půjčit více než 1800,- Kč, budete se muset k vyšší částce nejprve propracovat - nejprve budete muset bez problémů splatit první půjčku na malou částku a až pak budete moci podat žádost o částku vyšší.

Společnosti, které se zabývají poskytováním smspůjček, velmi dobře vědí, komu půjčují - lidem ve finanční tísni, kterým banka, ale ani nebankovní subjekt nepůjčuje. Proto si s vymáháním nedělají příliš velké starosti - prostě pohledávku posunou vymahačské společnosti, která se již o zaplacení postará.

Pokud už nemáte jiné východisko než je smspůjčka, tak si pozorně přečtěte smlouvu, abyste měli jasno do kdy je třeba závazek vrátit a pozor si dejte i na sankční poplatky v případě zpoždění. Pamatujte, že smspůjčka se může hodně prodražit a využívejte ji proto opravdu jen v krajní nouzi.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Odkazy

CZIN.euBaget.cz - Katalog stránek
Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů
ONCZ.NET
Vložte zdarma reklamní článek s odkazy free web stats

Pravidelní čtenáři

Používá technologii služby Blogger.